Medewerkers

  • Marco Breunissen

    Marco Breunissen
    Business Unit Manager

    Marco Breunissen

    Marco Breunissen
    Business Unit Manager
    marco.breunissen@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 904

  • Rick Geurts

    Rick Geurts
    Accountmanager

    Rick Geurts

    Rick Geurts
    Accountmanager
    rick.geurts@bedu.eu

  • Thijs Bremer

    Thijs Bremer
    Accountmanager

    Thijs Bremer

    Thijs Bremer
    Accountmanager

    +31 (0)88 4802 900

  • Geert Woussen

    Geert Woussen
    Sales Manager

    Geert Woussen

    Geert Woussen
    Sales Manager
    geert.woussen@bedu.eu

  • Mattias Vercruysse

    Mattias Vercruysse
    Accountmanager

    Mattias Vercruysse

    Mattias Vercruysse
    Accountmanager
    mattias.vercruysse@bedu.eu

  • Hans Bekker

    Hans Bekker
    Manager Inside Sales

    Hans Bekker

    Hans Bekker
    Manager Inside Sales
    hans.bekker@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 905

  • Nele Duym

    Nele Duym
    Inside Sales Engineer

    Nele Duym

    Nele Duym
    Inside Sales Engineer
    nele.duym@bedu.eu

  • Wim Reyns

    Wim Reyns
    Inside Sales Engineer

    Wim Reyns

    Wim Reyns
    Inside Sales Engineer
    wim.reyns@bedu.eu

  • Arno van Ekeris

    Arno van Ekeris
    Sales coördinator

    Arno van Ekeris

    Arno van Ekeris
    Sales coördinator
    arno.van.ekeris@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 923

  • Edo Vogelaar

    Edo Vogelaar
    Inside Sales Engineer

    Edo Vogelaar

    Edo Vogelaar
    Inside Sales Engineer
    edo.vogelaar@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 951

  • Herman Bouman

    Herman Bouman
    Inside Sales Engineer

    Herman Bouman

    Herman Bouman
    Inside Sales Engineer
    herman.bouman@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 906

  • Robin Oud

    Robin Oud
    Inside Sales Engineer

    Robin Oud

    Robin Oud
    Inside Sales Engineer
    robin.oud@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 932

  • Arjan Coobs

    Arjan Coobs
    Inside Sales Engineer

    Arjan Coobs

    Arjan Coobs
    Inside Sales Engineer
    Arjan.Coobs@bedu.eu
    +3188-4802930

  • Nova Becker

    Nova Becker
    Inside Sales Engineer

    Nova Becker

    Nova Becker
    Inside Sales Engineer
    nova.becker@bedu.eu

  • Wim van den Broek

    Wim van den Broek
    Manager logistiek en inkoop

    Wim van den Broek

    Wim van den Broek
    Manager logistiek en inkoop
    wim.van.den.broek@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 915

  • Roxanne Overman

    Roxanne Overman
    Medewerker inkoop / Marketing

    Roxanne Overman

    Roxanne Overman
    Medewerker inkoop / Marketing
    roxanne.overman@bedu.eu

  • Eric Tilleman

    Eric Tilleman
    Financieel Administratief Medewerker

    Eric Tilleman

    Eric Tilleman
    Financieel Administratief Medewerker
    eric.tilleman@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 935

  • Mary Bijl

    Mary Bijl
    Financieel Administratief Medewerker

    Mary Bijl

    Mary Bijl
    Financieel Administratief Medewerker
    mary.bijl@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 920

  • Sonja van 't Oever

    Sonja van 't Oever
    Sales support & Marketing

    Sonja van 't Oever

    Sonja van 't Oever
    Sales support & Marketing
    sonja.vantoever@bedu.eu

  • Gerlinda Cloosterman

    Gerlinda Cloosterman
    Sales support

    Gerlinda Cloosterman

    Gerlinda Cloosterman
    Sales support
    gerlinda.cloosterman@bedu.eu

  • Henry Wallet

    Henry Wallet
    Logistiek

    Henry Wallet

    Henry Wallet
    Logistiek
    henry.wallet@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 910

  • Rievelino Moekiran

    Rievelino Moekiran
    Logistiek

    Rievelino Moekiran

    Rievelino Moekiran
    Logistiek
    rievelino.moekiran@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 942

  • Michal Ando

    Michal Ando
    Medewerker inkoop & logistiek

    Michal Ando

    Michal Ando
    Medewerker inkoop & logistiek
    michal.ando@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 942

  • Arie Koudijs

    Arie Koudijs
    Manager Technische Dienst

    Arie Koudijs

    Arie Koudijs
    Manager Technische Dienst
    arie.koudijs@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 945

  • Nick van Hoek

    Nick van Hoek
    Werkvoorbereider

    Nick van Hoek

    Nick van Hoek
    Werkvoorbereider
    nick.van.hoek@bedu.eu

  • Rene Majoor

    Rene Majoor
    Technisch specialist

    Rene Majoor

    Rene Majoor
    Technisch specialist

    +31 (0)88 4802 900

  • Sjoerd Peters

    Sjoerd Peters
    Technisch specialist

    Sjoerd Peters

    Sjoerd Peters
    Technisch specialist

  • Antoine Fokkers

    Antoine Fokkers
    Monteur

    Antoine Fokkers

    Antoine Fokkers
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Lukas Dekker

    Lukas Dekker
    Monteur

    Lukas Dekker

    Lukas Dekker
    Monteur

  • Martijn Jägers

    Martijn Jägers
    Monteur/logistiek medewerker

    Martijn Jägers

    Martijn Jägers
    Monteur/logistiek medewerker
    martijn.jagers@bedu.eu

  • Bas Veltink

    Bas Veltink
    Monteur

    Bas Veltink

    Bas Veltink
    Monteur

  • Kane Pot

    Kane Pot
    Monteur

    Kane Pot

    Kane Pot
    Monteur

Deze website maakt gebruik van cookies

De noodzakelijke cookies zijn nodig voor het functioneren van de website. De statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens en helpen ons de site te verbeteren. Overige cookies zorgen voor een optimaal werkende website inclusief embedded content. Bekijk het cookiebeleid.