Medewerkers

  • Ron Bijen

    Ron Bijen
    Directeur

    Ron Bijen

    Ron Bijen
    Directeur
    ron.bijen@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 911

  • Marco Breunissen

    Marco Breunissen
    Directeur

    Marco Breunissen

    Marco Breunissen
    Directeur
    marco.breunissen@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 904

  • Bart Boeijen

    Bart Boeijen
    Sales Manager

    Bart Boeijen

    Bart Boeijen
    Sales Manager
    bart.boeijen@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 900

  • Roland van Oers

    Roland van Oers
    Account Manager

    Roland van Oers

    Roland van Oers
    Account Manager
    roland.van.oers@bedu.eu

  • Rick Geurts

    Rick Geurts
    Account Manager

    Rick Geurts

    Rick Geurts
    Account Manager
    rick.geurts@bedu.eu

  • Geert Woussen

    Geert Woussen
    Account Manager

    Geert Woussen

    Geert Woussen
    Account Manager
    geert.woussen@bedu.eu

  • Mattias Vercruysse

    Mattias Vercruysse
    Account Manager

    Mattias Vercruysse

    Mattias Vercruysse
    Account Manager
    mattias.vercruysse@bedu.eu

  • Wim Guldentops

    Wim Guldentops
    Technisch Adviseur

    Wim Guldentops

    Wim Guldentops
    Technisch Adviseur
    wim.guldentops@bedu.eu
    +32 (0)3 80 87 989

  • Nele Duym

    Nele Duym
    Technisch Adviseur

    Nele Duym

    Nele Duym
    Technisch Adviseur
    nele.duym@bedu.eu

  • Arno van Ekeris

    Arno van Ekeris
    Sales coördinator

    Arno van Ekeris

    Arno van Ekeris
    Sales coördinator
    arno.van.ekeris@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 923

  • Hans Bekker

    Hans Bekker
    Technisch Adviseur

    Hans Bekker

    Hans Bekker
    Technisch Adviseur
    hans.bekker@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 905

  • Edo Vogelaar

    Edo Vogelaar
    Technisch Adviseur

    Edo Vogelaar

    Edo Vogelaar
    Technisch Adviseur
    edo.vogelaar@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 951

  • Herman Bouman

    Herman Bouman
    Technisch Adviseur

    Herman Bouman

    Herman Bouman
    Technisch Adviseur
    herman.bouman@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 906

  • Robin Oud

    Robin Oud
    Technisch Adviseur

    Robin Oud

    Robin Oud
    Technisch Adviseur
    robin.oud@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 932

  • Geert de Raad

    Geert de Raad
    Technisch Adviseur

    Geert de Raad

    Geert de Raad
    Technisch Adviseur
    geert.de.raad@bedu.eu

  • Wim van den Broek

    Wim van den Broek
    Inkoper

    Wim van den Broek

    Wim van den Broek
    Inkoper
    wim.van.den.broek@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 915

  • Roxanne Overman

    Roxanne Overman
    Adm.medewerkster

    Roxanne Overman

    Roxanne Overman
    Adm.medewerkster
    roxanne.overman@bedu.eu

  • Eric Tilleman

    Eric Tilleman
    Administratie

    Eric Tilleman

    Eric Tilleman
    Administratie
    eric.tilleman@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 935

  • Mary Bijl

    Mary Bijl
    Admin. support

    Mary Bijl

    Mary Bijl
    Admin. support
    mary.bijl@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 920

  • Sonja van 't Oever

    Sonja van 't Oever
    Sales support

    Sonja van 't Oever

    Sonja van 't Oever
    Sales support
    sonja.vantoever@bedu.eu

  • Gerlinda Cloosterman

    Gerlinda Cloosterman
    Sales support

    Gerlinda Cloosterman

    Gerlinda Cloosterman
    Sales support
    gerlinda.cloosterman@bedu.eu

  • Henry Wallet

    Henry Wallet
    Logistiek & ICT

    Henry Wallet

    Henry Wallet
    Logistiek & ICT
    henry.wallet@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 910

  • Rievelino Moekiran

    Rievelino Moekiran
    Logistiek

    Rievelino Moekiran

    Rievelino Moekiran
    Logistiek
    rievelino.moekiran@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 942

  • Arie Koudijs

    Arie Koudijs
    Werkvoorbereider

    Arie Koudijs

    Arie Koudijs
    Werkvoorbereider
    arie.koudijs@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 945

  • Nick van Hoek

    Nick van Hoek
    Mechanical Engineer

    Nick van Hoek

    Nick van Hoek
    Mechanical Engineer
    nick.van.hoek@bedu.eu

  • Rene Majoor

    Rene Majoor
    Technisch specialist

    Rene Majoor

    Rene Majoor
    Technisch specialist

    +31 (0)88 4802 900

  • Gert Westeneng

    Gert Westeneng
    Monteur

    Gert Westeneng

    Gert Westeneng
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Lukas van Zeeland

    Lukas van Zeeland
    Monteur

    Lukas van Zeeland

    Lukas van Zeeland
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Thijs Bremer

    Thijs Bremer
    Monteur

    Thijs Bremer

    Thijs Bremer
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Sjoerd Peters

    Sjoerd Peters
    Monteur

    Sjoerd Peters

    Sjoerd Peters
    Monteur

  • Michael Go

    Michael Go
    Monteur

    Michael Go

    Michael Go
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Antoine Fokkers

    Antoine Fokkers
    Monteur

    Antoine Fokkers

    Antoine Fokkers
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Michael van Hassel

    Michael van Hassel
    Monteur

    Michael van Hassel

    Michael van Hassel
    Monteur

Deze website maakt gebruik van cookies

De noodzakelijke cookies zijn nodig voor het functioneren van de website. De statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens en helpen ons de site te verbeteren. Overige cookies zorgen voor een optimaal werkende website inclusief embedded content. Bekijk het cookiebeleid.