Medewerkers

  • Ron Bijen

    Ron Bijen
    Directeur

    Ron Bijen

    Ron Bijen
    Directeur
    ron.bijen@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 911

  • Marco Breunissen

    Marco Breunissen
    Directeur

    Marco Breunissen

    Marco Breunissen
    Directeur
    marco.breunissen@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 904

  • Bart Boeijen

    Bart Boeijen
    Sales Manager

    Bart Boeijen

    Bart Boeijen
    Sales Manager
    bart.boeijen@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 900

  • Roland van Oers

    Roland van Oers
    Account Manager

    Roland van Oers

    Roland van Oers
    Account Manager
    roland.van.oers@bedu.eu

  • Rick Geurts

    Rick Geurts
    Account Manager

    Rick Geurts

    Rick Geurts
    Account Manager
    rick.geurts@bedu.eu

  • Geert Woussen

    Geert Woussen
    Account Manager

    Geert Woussen

    Geert Woussen
    Account Manager
    geert.woussen@bedu.eu

  • Wim Guldentops

    Wim Guldentops
    Technisch Adviseur

    Wim Guldentops

    Wim Guldentops
    Technisch Adviseur
    wim.guldentops@bedu.eu
    +32 (0)3 80 87 989

  • Mattias Vercruysse

    Mattias Vercruysse
    Technisch Adviseur

    Mattias Vercruysse

    Mattias Vercruysse
    Technisch Adviseur
    mattias.vercruysse@bedu.eu

  • Nele Duym

    Nele Duym
    Technisch Adviseur

    Nele Duym

    Nele Duym
    Technisch Adviseur
    nele.duym@bedu.eu

  • Hans Bekker

    Hans Bekker
    Technisch Adviseur

    Hans Bekker

    Hans Bekker
    Technisch Adviseur
    hans.bekker@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 905

  • Edo Vogelaar

    Edo Vogelaar
    Technisch Adviseur

    Edo Vogelaar

    Edo Vogelaar
    Technisch Adviseur
    edo.vogelaar@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 951

  • Herman Bouman

    Herman Bouman
    Technisch Adviseur

    Herman Bouman

    Herman Bouman
    Technisch Adviseur
    herman.bouman@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 906

  • Robin Oud

    Robin Oud
    Technisch Adviseur

    Robin Oud

    Robin Oud
    Technisch Adviseur
    robin.oud@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 932

  • Wim van den Broek

    Wim van den Broek
    Technisch Adviseur

    Wim van den Broek

    Wim van den Broek
    Technisch Adviseur
    wim.van.den.broek@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 915

  • Geert de Raad

    Geert de Raad
    Technisch Adviseur

    Geert de Raad

    Geert de Raad
    Technisch Adviseur
    geert.de.raad@bedu.eu

  • Eric Tilleman

    Eric Tilleman
    Administratie

    Eric Tilleman

    Eric Tilleman
    Administratie
    eric.tilleman@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 935

  • Mary Bijl

    Mary Bijl
    Admin. support

    Mary Bijl

    Mary Bijl
    Admin. support
    mary.bijl@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 920

  • Sonja van 't Oever

    Sonja van 't Oever
    Sales support

    Sonja van 't Oever

    Sonja van 't Oever
    Sales support
    sonja.vantoever@bedu.eu

  • Gerlinda Cloosterman

    Gerlinda Cloosterman
    Sales support

    Gerlinda Cloosterman

    Gerlinda Cloosterman
    Sales support
    gerlinda.cloosterman@bedu.eu

  • Martina Ruisch

    Martina Ruisch
    Receptie

    Martina Ruisch

    Martina Ruisch
    Receptie
    martina.ruisch@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 912

  • Arno van Ekeris

    Arno van Ekeris
    Inkoop & logistiek

    Arno van Ekeris

    Arno van Ekeris
    Inkoop & logistiek
    arno.van.ekeris@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 923

  • Nick van Hoek

    Nick van Hoek
    Engineer

    Nick van Hoek

    Nick van Hoek
    Engineer
    nick.van.hoek@bedu.eu

  • Henry Wallet

    Henry Wallet
    Onderdelen & ICT

    Henry Wallet

    Henry Wallet
    Onderdelen & ICT
    henry.wallet@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 910

  • Lino Moekiran

    Lino Moekiran
    Logistiek

    Lino Moekiran

    Lino Moekiran
    Logistiek
    rievelino.moekiran@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 942

  • Martijn Jägers

    Martijn Jägers
    Logistiek

    Martijn Jägers

    Martijn Jägers
    Logistiek

  • Arie Koudijs

    Arie Koudijs
    Werkvoorbereider

    Arie Koudijs

    Arie Koudijs
    Werkvoorbereider
    arie.koudijs@bedu.eu
    +31 (0)88 4802 945

  • Gert Westeneng

    Gert Westeneng
    Monteur

    Gert Westeneng

    Gert Westeneng
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Jacco Vonk

    Jacco Vonk
    Monteur

    Jacco Vonk

    Jacco Vonk
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Lukas van Zeeland

    Lukas van Zeeland
    Monteur

    Lukas van Zeeland

    Lukas van Zeeland
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Rene Majoor

    Rene Majoor
    Monteur

    Rene Majoor

    Rene Majoor
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Thijs Bremer

    Thijs Bremer
    Monteur

    Thijs Bremer

    Thijs Bremer
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Jos van Hoek

    Jos van Hoek
    Monteur

    Jos van Hoek

    Jos van Hoek
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

  • Sjoerd Peters

    Sjoerd Peters
    Monteur

    Sjoerd Peters

    Sjoerd Peters
    Monteur

  • Michael Go

    Michael Go
    Monteur

    Michael Go

    Michael Go
    Monteur

    +31 (0)88 4802 900

Deze website maakt gebruik van cookies

De noodzakelijke cookies zijn nodig voor het functioneren van de website. De statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens en helpen ons de site te verbeteren. Overige cookies zorgen voor een optimaal werkende website inclusief embedded content. Bekijk het cookiebeleid.